לכל קטגוריות המתכונים

מה בסיר - סדנאות ואירועי אוכל

האהבה הרבה של ישראלים לאוכל היא הבסיס לרעיון של האתר חברתי "מה בסיר".

באתר ניתן להינות ממגוון רחב של מתכונים, מאמרים, טיפים, מידע רלוונטי ועוד.

כל אלו הופכים את "מה בסיר" לאתר אינטראקטיבי המאגד בתוכו חובבי בישול ואפייה המגיעים מסגנונות מטבח שונים.

אלמנט נוסף בתחום האוכל והקולינריה בישראל שקיבל ביטוי רב בשנים האחרונות נוגע לאירועי אוכל המתקיימים באופן תדיר לאורך השנה במקומות רבים בישראל.

אירועים אלו הם עדות נהדרת למתרחש באתרנו ומעניקים אפשרות לחובבי בישול רבים להציג מתכונים ומאכלים שטרם הכרנו כמו גם להכיר מסעדות ודוכני אוכל רבים מכל קצוות הארץ.

 

היציאה מן הרשתות החברתיות אל אותם אירועי אוכל הם השלב המתבקש לכל מי שאוכל וקולינריה מהווה עניין מרכזי בחייו. מפגש של רבים, להם אהבה משותפת הופך את אירועי האוכל השונים לכור היתוך הדומה לתבשיל מעניין ובו צבעים, ריחות ורעיונות רבים שיש וחשוב שייפגשו.

אירועי אוכל רבים המתקיימים לאורך השנה מהווים חלק בולט ורחב מסך האירועים התרבותיים מהם יכולים להינות לא רק חובבי אוכל וקולינריה אלא גם משפחות רבות. באירועים אלו נחשפים המבקרים למגוון רחב של מאכלים, סדנאות אוכל, התנסויות במטבחים חדשים, חומרי גלם, תוצרים חקלאיים ועוד.

סדנאות בישול

אירועי אוכל רבים מתלווים לאירועים נוספים ההופכים את החוויה למגוונות. שילוב של אוכל עם אהבות נוספות דוגמת מוזיקה, ספורט, קולנוע, תיירות ועוד- הופכות את חוויית אירועי האוכל לעמוקה ומהנה הרבה יותר. החיבור לאוכל ולטעמים מקבל ביטוי יוצא דופן בתחומים רבים כמו אלו שהזכרנו, למשל אורח חיים ספורטיבי ובריא תלוי רבות בשילוב של תזונה נכונה אותה ניתן לשלב על ידי מתכוני בריאות, שכמובן כאלו קיימים באתרנו "מה בסיר".

"מה בסיר" רואה עצמה כחלוצה בתחום האינטרנט בחיבור הראשוני של אנשים שאוהבים אוכל וקולינריה. זאת למען שאהבה זו תביא אותם לכתת רגליהם לאירועי אוכל רבים ומגוונים שם יוכלו גם לפגוש את אותם פנים מוכרות אותם פגשו באתר מה בסיר. בהצצה באתרי אינטרנט ובמגזינים רבים ניתן כמובן להתרשם מאירועי אוכל עתידיים ולברור מתוכם את אלו שנראים לכם טוב בעין, זאת למען הנאה אמיתית מאוכל ומהיכרות של טעמים ואנשים חדשים.

מתכונים מומלצים

טיימר בישול
הוסף שניות 00 הורד שניות
:
הוסף דקות 00 הורד דקות
:
הוסף שעות 00 הורד שעות