רוצה להעשיר את הידע הקולנרי שלך וללמוד דברים חדשים במטבח?

הצטרפו לניוזלטר שלנו עוד היום
בחינם והשארו מעודכנים

קטגוריות

אורח חיים בריא כולל בתוכו, בין היתר, התנהלות נכונה בכל הנוגע לתזונה. מתכונים רבים הקיימים כיום שמים כמובן דגש לפן הבריאותי וזאת עבור רבים שרוצים לשמור על אורח חיים בריא אך גם ליהנות ממתכונים טעימים. באתרנו מה בסיר ניתן למצוא עמוד שלם של מתכוני בריאות רבים שיש לגולשים להציע.

מתכוני בריאות לספורטאים

אצלנו במה בסיר רואים חשיבות רבה לאורח חיים בריא הכולל בתוכו פעילות ספורטיבית על בסיס שבועי. עבור ספורטאים רבים המיצוי של אימון טוב כולל בתוכו תזונה נכונה ובריאה ועל כן רבים מהגולשים באתר מה בסיר הם אלו שעוסקים בספורט ועבורם עמוד מתכוני הבריאות הינו עמוד בו יבקרו ברוב המקרים.

במסגרת התזונה לספורטאים מתכונים רבים באתר מחולקים בנוגע למה שאוכלים לפני אימון ולאחריו. לפני האימון תמצאו מתכוני בריאות הכוללים בתוכם מתכונים עם פחמימות רבות ומעט חלבון ושומן. שעה לפני אימון ניתן ליהנות ממתכונים הכוללים בתוכם תמרים, שיבולת שועל ותפוח. כשעתיים לאחר אימון קיימים באתרנו מה בסיר מתכונים רבים בעבור ארוחה מלאה שצריכה לכלול דגים, חזה עוף, פסטות, דגנים למיניהם, קינואה וירקות.

בחורה עושה ספורט

מתכוני בריאות דיאטטיים

בעמוד מתכוני הבריאות של מה בסיר תוכלו כמובן להיחשף למגוון רחב של מתכוני בריאות דיאטטיים. אלו מתכונים ששמים דגש רב על חומרים פחות משמינים ומזיקים אשר מקלים על אלו הנמצאים במשטר דיאטה כזה או אחר.

מתכונים אלו המתפרסמים על ידי הגולשים עצמם מאפשרים כמובן לגולשים אחרים לנסות מתכון דיאטטי מוצלח שנוסה כבר על ידי גולש שפרסם אותו. יתרון נוסף באתר הוא שתמיד קיימת האפשרות לפנות אל מציג המתכון אודות אופן הכנת המתכון הדיאטטי על מנת לקבל את אותה תוצאה רצויה כשחשוב כמובן שתהיה מדויקת למול כך שמדובר במתכון שלא נרצה שיהפוך למשמין מידי.

מתכוני בריאות לחגים

בעמוד מתכוני הבריאות ניתן יהיה למצוא אצלנו לקראת כל חג את המתכונים הבריאותיים ברוח החג. חגים רבים מציעים לאוהבי האוכל מתכונים רבים עתירי קלוריות ושומן. לאלו הרוצים לשמור על תזונה בריאה גם בחגים ניתן למצוא מתכונים רבים של גולשים ברוח החג שבהם ישנו דגש על חומרים בריאים הרבה יותר. 

מתכונים שבטח יעניינו אותך
הוסף שניות 00 הורד שניות
:
הוסף דקות 00 הורד דקות
:
הוסף שעות 00 הורד שעות