מתכונים פשוטים

באתרנו "מה בסיר" ניתן להנות ממגוון רחב של מתכונים וזאת בזכות ייחודו של האתר המאפשר לגולשים בו להביא עימם מתכונים מהבית. דבר היוצר באופן טבעי סוגים רבים של מתכונים. עבור רבים באתר שאוהבים לבשל בבית לא פעם ישנו צורך באתר אשר יאגד עבורם כמות של מתכונים פשוטים. גם כאן אתרנו "מה בסיר" מאפשר לגולשים להינות ממתכונים פשוטים וקלים להכנה, כמו גם להוסיף מתכונים פשוטים משלהם וכמובן לקבל השראה למתכונים פשוטים אחרים.

 

הכנה של מתכון ממוצרים בסיסים שיש בבית

בחלק גדול מן המתכונים של אתרנו "מה בסיר" נמצא מתכונים נהדרים של גולשים אשר דורשים הכנה מוקדמת. אזי, כדאי להוסיף לרשימת הקניות שלנו את המצרכים עבור אותו המתכון שנרצה להכין.

היתרון הגדול של עמוד המתכונים הפשוטים באתר "מה בסיר" הוא שרובם מבוססים על מצרכים שברוב המקרים יש ותמיד יהיו בביתנו וכך נוכל בן רגע ממש להכין מתכון ממוצרי יסוד, כמו: עגבניות, בצל, שום, מלפפון, שמן זית, אורז ועוד.

המיידיות של גילוי מתכון חדש מעמוד המתכונים הפשוטים של "מה בסיר" והיכולת להכינו בין רגע הופכת את עמוד המתכונים הפשוטים של "מה בסיר" לעמוד בו רבים מהגולשים באתר נהנים להגיע אליו ולהפיק ממנו מנות פשוטות ומנצחות.

 

מתכונים פשוטים - דרך נפלא למבשלים מתחילים

רבים מהגולשים באתרנו "מה בסיר" הינם גולשים שלא הכירו את רזי המטבח מקרוב.

העניין הרב שנוצר בשנים האחרונות אצל רבים בכל הנוגע לבישול הופך את אתר "מה בסיר" לכה נוח ונעים עבור בשלנים מתחילים. במקרה זה הקפיצה למים נעשית בצורה מדודה ואלו שרק מתחילים להכיר את המטבח וחומרי הגלם בפעם הראשונה ממש, עמוד המתכונים הפשוטים של "מה בסיר" הינו המקום האידיאלי להתחיל בו.

מתכונים פשוטים

אנו ממליצים לגולשים הרבים באתר שרוצים ללמוד תוך כדי תנועה לבשל הן באופן עצמאי והן בעזרת בני משפחה וחברים להתחיל כמובן עם עמוד המתכונים הפשוטים. בעמוד זה ניתנת האפשרות לאתגר עצמנו במתכונים פשוטים שלא דורשים תחכום רב אך מעניקים תוצאה נהדרת כמו גם ביטחון רב לאותם בשלנים חדשים.

אותו עמוד של מתכונים פשוטים מהווה בעצם את הבסיס לבשלנים מתחילים. הצלחה עם חומרי הגלם הפשוטים יחסית ואופן ההכנה מביאה רבים מהם אט אט להתנסות במתכונים מורכבים יותר שגם מהם ניתן ליהנות באתרנו "מה בסיר" אשר מהווה עבור רבים בסיס רחב ונעים להתלמדות והתנסות תוך האפשרות ליצור קשר ישיר עם מחברי המתכונים עצמם.

מתכונים שעשויים לעניין אותך

עוגת שוקולד ללא גלוטן

עוגה פאדג׳ית מלאת שוקולד ונמסה בפה לרגע של כיף

עוגת גלידת לוטוס

ביס קרמי, מפנק, ומתוק שיגרום לבלוטות הטעם שלכם לבקש עוד ועוד!

פנקייקים עם שוקולד חם

פנקייקים עם אצבעות קינדר ושוקולד חם

עוגת שוקולד טוויסט

המתכון המוגזם לטוויסט ענק מפוצץ במלא טוויסטים מבפנים!