לכל קטגוריות המתכונים

אתרנו "מה בסיר" מאגד בתוכו מגוון רחב של מתכונים אשר מבוססים כמובן על גולשים רבים המקדישים מזמנם ומרצונם לשתף את המתכונים שלהם. על מנת שהגולשים באתר יוכלו ליהנות משצף המתכונים הרב המתעדכן תדיר, חילקנו את האתר לקטגוריות רבות וזאת בהתבסס גם על הצרכים היומיומיים עימם אנו מתמודדים.

אחת מהקטגוריות הנפוצות באתר של מתכונים הוא עמוד המתכונים הקלים / מהירים.

אלו מתכונים אשר הכנתם לא דורשת זמן רב ולכן הפכו הם באתרנו למתכונים אשר גולשים רבים נהנים מהם.

האתר "מה בסיר" רואה בעמוד המתכונים המהירים כבעל סטנדרט גבוהה וראייה לכך היא שגם בכל הנוגע להכנת מתכונים מהירים ניתן להתרשם ממתכונים טעימים, מזינים ויוצאי דופן וזאת בזכות הגולשים הרבים המזינים את האתר במתכונים מהירים להכנה.

בוקר - לעבודה ולבית הספר

מי מאיתנו לא מכיר את לחץ הזמן הבלתי אפשרי שיש בכל בוקר. ההשכמה של כולם יחד יוצרת כאוס שבתוכו על ההורים לעמול גם במטבח ולחדש עבור עצמם וכמובן עבור ילדיהם בהכנה של ארוחות בוקר כמו גם הכנת ארוחות עשר. מעבר להכנת האוכל עומד הבוקר בסימן רב של התארגנויות נוספות ומלחיצות.

בעמוד המתכונים המהירים של אתרנו "מה בסיר" יוכלו הורים רבים למצוא מתכונים קלים ומנצחים אשר יחסכו להם זמן רב בבוקר ויאפשרו לבני הבית להתחיל את היום עם ארוחה טעימה ומזינה. המגוון הרחב של המתכונים המהירים יאפשר בכל פעם לחדש ולהפתיע וכמובן אף להתמקצע באופן הכנה יעיל יותר. דבר שיתרום ויזין את המבשלים בבית בכל הנוגע להכנת מתכונים מאתגרים יותר.

מתכונים מהירים

מתכונים מנצחים בין שבילי טיולים

עבור הגולשים הרבים שנהנים משעות הפנאי שלהם מבישול ומכירים בחומרי הגלם ובאיכותם לבטח הטבע עצמו מהווה עבורם נדבך נוסף ומהנה.

השילוב של בישול וטבע יכול ליצור לא פעם מתכונים מנצחים.

עמוד המתכונים הקלים של "מה בסיר" הינו עמוד שבתוכו מתכונים מהירים המתאימים להכנת מנות מנצחות בחיק הטבע. בעמוד ניתן ליהנות ממתכונים שאותם ניתן להכין בתנאי טבע - על גזייה או מדורה, הכנת כריכים לדרך ואף מתכונים היכולים להתבסס על חומרי הגלם הקיימים במסלול הטיול.

עבור מטיילים רבים המחוברים גם לעולם הבישול אתר "מה בסיר" מציע עבורם שילוב של עמוד אולטימטיבי אשר יהפוך את חוויית הטיול בטבע לחוויה קולינרית לא פחות. מתכונים מהירים וקלים שניתן להכין בטבע תאפשר למטיילים רבים לחסוך זמן יקר וכמובן יעניקו להם את המרכיבים להם הם זקוקים בעבור טיול רגלי ארוך של שעות או ימים.

מתכונים מומלצים

טיימר בישול
הוסף שניות 00 הורד שניות
:
הוסף דקות 00 הורד דקות
:
הוסף שעות 00 הורד שעות