מה בסיר - מתכונים קלים להכנה

באתרנו מה בסיר מגוון רחב של מתכונים מסוגים שונים. עבור רבים החושקים לא פעם במתכון קל להכנה שלא דורש עמל רב ומצרכים רבים ומגוונים קיים במה בסיר עמוד של מתכונים קלים להכנה. בעמוד זה מאופיינים מתכונים הדורשים מינימום זמן להכנה.

ב מה בסיר מכירים לא פעם ברצון להכין משהו קל שיהיה טעים ומזין. למול המטלות הרבות הסובבות אותנו קיימת לא פעם דרישה להכנת מתכונים קלים ומהירים שבהם נרצה כמובן לשמור על רמה גבוהה, מרכיבים חיוניים וכמובן ליצור מתכון טעים.

באתרנו ניתן למצוא מגוון רחב של מתכונים קלים להכנה עבור אותם מקרים שהדבר דורש כך.

מבשל מתחיל?

עבור אלו שאהבת המטבח רק נפתחה עבורם והם רוצים אט אט להכיר טכניקות בישול ומוצרים התנסות ראשונית דרך עמוד המתכונים הקלים של מה בסיר היא הדרך הנכונה להתחיל. שם תוכלו להרגיש בנוח עם מתכונים קלים להכנה שיעניקו למתחילים ביטחון רב.

כריך מזין ומהיר לבית הספר

מי מההורים הרבים לא מכיר את הזמן הלחוץ והעמוס בבקרים בהם צריך לארגן בית שלם שיוצא ליום עבודה וילדים שיוצאים לבית הספר. בין כל ההתארגנויות הרבות יש כמובן לדאוג להכנת כריכים מזינים עבור הילדים עד שובם הביתה בצהריים לארוחת הצהריים.

באתרנו מה בסיר תוכלו למצוא מתכונים רבים ומגוונים להכנת כריכים עשירים מכל טוב הן ממוצרים שלרוב נמצאים בכל ארון ומקרר והן מרכיבים שניתן להכין בעצמנו בתוך מספר דקות דוגמת ממרחים, ירקות, טיגון ועוד.

כריך קל להכנה

אופן ההכנה של כריכים הינו קל ומהיר ולא פעם מהווה הדבר דרך נהדרת לשלב את הילדים בבית בהתארגנות לבית הספר ולהטיל עליהם את מלאכת הכנת הכריך. מתוך מתכונים אלו ניתן כמובן לשלב ולשפר כל כריך לפי ראות עיניכם כשכמובן לא לשכוח לעדכן ולשתף באתרנו.

סלטים - תוספת חשובה לכל ארוחה מזינה

המגוון הרחב של ירקות ופירות מקבל כמובן ביטוי רב באתרנו מה בסיר. מאלו ניתן כמובן להיחשף למתכונים קלים להכנה רבים ומגוונים שמהווים תוספת נפלאה וצבעונית לארוחת צהריים או ערב מזינה. אופן הכנת הסלטים באתרנו הינו קל ומהיר כשבכל מתכון ישנו טוויסט נוסף ויוצא דופן שהופך כל סלט פשוט לחגיגה של טעמים וצבע. 

מתכונים שעשויים לעניין אותך

נודלס בקר

אטריות ביצים עם רצועות סינטה

סלט עוף

סלט ירקות טריים עם נתחי עוף מטוגנים

כרובית בטמפורה בירה

כרובית קריספית מצופה בטמפורה פריכה על בסיס בירה

מטבל גזר

מתכון פשוט למטבל גזר